Następna panorama za...

szukasz...


Uwaga
  • Lack of access rights - File '/p/adam-falkowski-narol/files/graph/4.jpg'
  • Lack of access rights - File '/p/adam-falkowski-narol/files/graph/4.jpg'
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wyslane-narol oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Administrator Kategoria: Narol
Opublikowano: 20 styczeń 2014 Odsłony: 5113

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wyslane-narol oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

18 stycznia 2014r. Gminny Ośrodek Kultury w Narolu zorganizował w dawnej cerkwi na Krupcu wernisaż fotografii "Podlasie - Baśniowa Kraina" autorstwa Adama Falkowskiego fotografa pochodzącego z Bielska Podlaskiego. Tematem prac autora jest Podlasie. Zwycięzca wielu prestiżowych konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Architekturę Podlasia autor stara się umieszczać w szerszym kontekście krajobrazowym i kulturowym – wszak budynek jest jedynie częścią większej całości – wtopiony w otaczające go drewniane płoty, zabłocone bezdroża a nawet w pszczelarskie ule. Te detale wciąż toczącego się, codziennego życia dopełniają klimatu fotografowanego miejsca. Zarówno sacrum jak i profanum są tu ważne, dopiero ich współistnienie nadaje właściwą perspektywę oglądanemu światu, pozwala pełniej odczuć jego klimat.*)

Przed wernisażem można było pooglądać spektakl taneczny Czuczeło-Leśne duchy w wykonaniu grupy S-FLORES z Narola. 

Galeria zdjęć:

{gallery}wyslane-narol{/gallery}

 

*) adamfalkowski.eu

You are here:   HomePanoramy PowiatGmina NarolAdam Falkowski, wernisaż fotografii

Pogoda Lubaczów

Odwiedziło nas

Prawa autorskie

Kopiowanie zdjęć, panoram,

fragmentów zdjęć i panoram bez zgody autora zabronione.

admin@lubaczow360.pl