Następna panorama za...

szukasz...


Administrator Kategoria: Horyniec Zdrój
Opublikowano: 04 maj 2016 Odsłony: 5208

 

Wiśniowa Górka udostępnia dla Państwa 20 miejsc noclegowych - pokoje dwuosobowe, jedynkę i pokój rodzinny czyli para plus 2 łóżka.
Oprócz pokoi do dyspozycji Letników jest w pełni urządzona kuchnia (lodówka, kuchnia gazowa, piec opalany drewnem, naczynia, czajniki, kawa i herbata bez ograniczeń w cenie noclegu).


Na parterze dwa węzły sanitarne z prysznicami, na piętrze, gdzie znajduje się pokój rodzinny (4 osobowy) jest łazienka z wanną.
Wieczory pełne wspomnień można spędzać w kuźni wyposażonej w dzieła naszych przodków, przy palenisku kowala siedząc na ponad stuletnich kościelnych ławach.


Gospodarz jest znanym i cenionym przewodnikiem i znawcą Roztocza.


Dodatkową atrakcją są kucyki do jazdy w siodle bądź bryczką oraz stale powiększana baza rowerowa - zostaliśmy nagrodzeni przez Green Velo jako miejsce przyjazne rowerzystom.


Posiadamy bezprzewodowy internet, więc tylko od Państwa zależy jak bardzo chcą się Państwo odciąć od rzeczywistości.
Zapraszamy do krainy leżącej na granicy wpływów Wschodu i Zachodu. Widać to w krajobrazie pełnym cerkwi, przydrożnych krzyży a przede wszystkim wszechobecnych lasów. Mamy ich tutaj dwa razy więcej niż w statystycznej polskiej gminie.


Dla amatorów obcowania z naturą Roztocze Wschodnie to raj na ziemi. W odróżnieniu jednak od innych dzikich regionów w Polsce, jak Bieszczady czy Białowieża, w sezonie nie mamy tutaj tłumów turystów i dlatego można sobie spokojnie pobyć samemu ze sobą i naładować akumulatory.

 

Panoramę można oglądać również na telefonach komórkowych, tabletach i komputerach marki Apple link - nowa karta w przeglądarce.

Panoramy wykonane głowicą do panoram sferycznych GOBI firmy Bushman Panoramic. Opis głowicy na stronie www.tomaszmielnik.pl

Wirtualna wycieczka w serwisie Round.me


 

Galeria panoram:

wg1.jpgwg10.jpgwg11.jpgwg12.jpgwg13.jpgwg2.jpgwg3.jpgwg4.jpgwg5.jpgwg6.jpgwg7.jpgwg8.jpgwg9.jpg

You are here:   HomePanoramy PowiatGmina Horyniec ZdrójWiśniowa Górka

Pogoda Lubaczów

Odwiedziło nas

Prawa autorskie

Kopiowanie zdjęć, panoram,

fragmentów zdjęć i panoram bez zgody autora zabronione.

admin@lubaczow360.pl